O nas czyli "Czym się zajmujemy?"

Zajmujemy się sprzedażą ekologicznych naczyń jednorazowych - biodegradowalnych, które nie zatruwają i nie zaśmiecają środowiska.

Uatrakcyjniają ofertę naszych klientów: restauracji, klubów, kawiarni, kateringów, biur. No bo kto by się nie zainteresował czy nie zachwycił jedząc swoją ulubioną potrawę, kanapkę czy ciastko z talerzyka który jest zrobiony z liścia palmowego i pachnie jak liść palmowy :)

Naszą sprzedaż kierujemy również do odbiorców detalicznych. Dużo ludzi kupuje nasze bionaczynia na grille. Gospodarz może zaskoczyć swoich gości czymś nowym, czego nikt nie widział wcześniej. Nasze naczynia nadają się również na pikniki i wypady do lasu czy nad rzekę. Po zużyciu nie musimy paradować po całym lesie z workiem śmieci szukając kosza, czy wozić ich w samochodzie. Możemy je porostu zakopać. Naczynia rozłożą się w zależności od produktu maksymalnie do pół roku.

Nie zapominajmy również o samym aspekcie ekologii. Modnie jest być obecnie ekologicznym i zawsze jest to w dobrym tonie. Nasze produkty idealnie się w to wpisują.

Pozdrawiamy,
zespół bionaczynia.pl


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Najczęściej kupowane

Zobacz wszystkie

Bądź na bieżąco!

-->