Zwroty i reklamacje

Jeśli przesyłka Twoich towarów jest uszkodzona, niekompletna lub produkty są wadliwe bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

infolinia: 22 872 17 62 (8:30-16:00 w dni robocze)

email: sklep@bionaczynia.pl

 

Sposób zwrotu wadliwych towarów zostanie ustalony przez Biuro Obsługi Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek przesłanych do nas za pobraniem.

 

Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować z zakupu towaru, bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku gdy produkt nie jest zniszczony, kopiowany lub w żaden sposób użytkowany. Zwroty prosimy kierować na adres EcoMaster Marek Głuszek z dopiskiem "Zwrot". Sklep internetowy bionaczynia.pl dokona zwrotu ceny produktu. Koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na swój koszt.

 

W przypadku pytań lub reklamacji związanych ze złożonym zamówieniem prosimy o podanie jego numeru. Numer zamówienia znajdziesz w treści e-maila potwierdzającego jego złożenie.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Najczęściej kupowane

Zobacz wszystkie

Bądź na bieżąco!

-->