Zwroty i reklamacje

Jeśli przesyłka Twoich towarów jest uszkodzona, niekompletna lub produkty są wadliwe bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

infolinia: 22 872 17 62 (8:30-16:00 w dni robocze)

email: sklep@bionaczynia.pl

 

Sposób zwrotu wadliwych towarów zostanie ustalony przez Biuro Obsługi Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek przesłanych do nas za pobraniem.

 

Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować z zakupu towaru, bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku gdy produkt nie jest zniszczony, kopiowany lub w żaden sposób użytkowany. Zwroty prosimy kierować na adres EcoMaster Marek Głuszek z dopiskiem "Zwrot". Sklep internetowy bionaczynia.pl dokona zwrotu ceny produktu. Koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na swój koszt.

 

W przypadku pytań lub reklamacji związanych ze złożonym zamówieniem prosimy o podanie jego numeru. Numer zamówienia znajdziesz w treści e-maila potwierdzającego jego złożenie.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Najczęściej kupowane

Zobacz wszystkie

Bądź na bieżąco!

katalog sklepw
Dedo
Sklepy internetowe
Ocen nasz sklep
Katalog sklepw
Katalog ekologiczny
Ekologiczny katalog stron